top of page

O nás

Fine Art, respektíve umelecká tlač, bola vyvinutá pre kopírovanie malieb a iných výtvarných umeleckých diel v galerijnej kvalite. 

 

Táto technológia je vhodná na tónované a detailné zobrazenie, ale aj na tlač umeleckých reprodukcií, grafík a kresieb.  V našej dielni pracujeme s umeleckými tlačiarňami a farbami typu Epson Pro a Canon Pro, ktoré sa považujú za svetové lídre v oblasti, tým pádom je naša práca konkurencieschopná s Fine Art reprodukciou vyrobenou na ktoromkoľvek mieste sveta. 

 

Aby bola reprodukcia umeleckej kvality, je potrebné použiť tie najkvalitnejšie médiá tlače, teda Fine Art papiere a plátna. 

Naša voľba padla na produkty nemeckej papierne Hahnemühle,  keďže na svoje produkty poskytujú záruku. Ich umelecké papiere si zachovajú sviežosť nanesených farieb až 100 dokonca 300 rokov. 

Rolunk

O nás

Sme síce mladý tím, máme však rozsiahle odborné skúsenosti v oblasti fotografovania a tlačiarenskej techniky. 

 

Našu prácu charakterizuje mladistvý nadhľad a sledovanie svetových trendov.  Aj preto sme si zvolili pre svoju prácu nástroj Epson Stylus Pro a Canon Pro, celosvetovo uznávanú špičkovú umeleckú tlačiareň.  Oproti tradičným zariadeniam pracujú tieto stroje s 11-mi základnými farbami, takže sú schopné dokonale vyvolať všetky, v prírode sa vyskytujúce farby.  Okrem špičkovej kvality však dbáme aj na životné prostredie, preto sme si vybrali široko spektrálne produkty nemeckej papierne Hahnemühle, ako základný materiál.   Najstarší papierenský mlyn v Európe pripravuje už od roku 1584 rôzne médiá tlače - fotopapiere, umelecké papiere, plátna a pri ich výrobe sledujú nielen kvalitu, ale kladú doraz aj na využitie obnoviteľných materiálov a zdrojov energie.

100% bavlnený papier

Hahnemuhle_Logo.png
Sihl_MC_Logo-1.jpg

Čierno-biela

tlač

Na rozdiel od konkurencii sme schopný  na vytlačenie čierno-bielych obrázkov bez použitia akýchkoľvek iných farieb (napr. cyan)

100% matné povrchy aj na tlačených častiach

Extrémne ostré

Screen Shot 2015-05-29 at 11.26.09.jpg

Náročnosť bez kompromisov

Vaszon

Fotoplátno

 od 19,90€

(20x30cm s rámom)

 

Pri tlači netreba veľkosť záberov prispôsobiť k rámom,   keďže k plátnu sa pripravuje na mieru priamo v našej stolárskej dielni drevený rám. Kompromisy pri voľbe medzi rámami dodávanými veľkoobchodmi v úzkom sortimente sú teda vylúčené.  Vďaka našim jedinečným rámom môžeme zaručiť, že zábery vytlačíme v celkovej veľkosti, bez úpravy pomerov strán. Reprodukciu je možné objednať s bielym, farebným, alebo zrkadlovým ohraničením.   Povrch plátna je upravený špeciálnym ochranným lakom, aby sa uchovala životnosť reprodukcie.  Táto ochranná vrstva je neviditeľná, po celej ploche reprodukcie ostáva matný povrch v originálnej podobe. 

Príprava fotoplátna...
2VaszonBeallitas.jpg
Papir

Fotopapier

matný, saténový, lesklý

 od 2,90€

(20x30cm)

Hlásame, že aj všedné dni si zaslúžia dokonalosť. Práve preto u nás štandardná, čiže tradičná kvalita znamená omnoho viac, než sériová výroba laboratórnej kvality.  Tlač aj tých najjednoduchších fotografií je prevedená na špičkových tlačiarniach Fine Art a s veľkou starostlivosťou. Naša náročná fototlač štandardnej kvality je ideálnou voľbou pre oživenie rodinných fotografií.  

-

Pre fotografov a pre umelcov jednoznačne navrhujeme kategóriu fine-art. Od hladkého povrchu až po texturovaný papier, úplne matného umeleckého papiera až po lesklý (baryta).

Príprava fotopapiera...

MiNyomtattuk

Nami tlačené

bottom of page