top of page

O NÁS

V našom štúdiu sa zaoberáme už desať rokov fotením portrétov a produktov v špičkovej kvalite. Kvalita a vypracovanosť sú dôležité pre nás, preto kladieme dôraz ako na fotenie, tak aj na dokončovacie práce. A to všetko realizujeme pomocou najmodernejších, špičkových zariadení.

 

Fotografom štúdia je 

Gábor Kanovits, afiap fotoumelec, ktorý bol zverencom svetoznámeho fotografa Martina Sipala a tak vedľa neho mal možnosť zdokonaliť si svoje vedomosti. Štyri roky po tom aj on sám vyučoval fotografovanie v Budapešti. Jeho práce v zahraničí boli uznávané mnohými oceneniami. Je členom  Zväzu medzinárodných fotoumelcov (FIAP) a britskej Kráľovskej fotografickej spoločnosti.

Prečo a čo?

V našom fotoštúdiu všetko je k dispozícií k vyhotoveniu reklamných a portrétových fotiek v špičkovej kvalite. Naše fotografie sú vynikajúce vhodné na použitie pri webových stránkach, katalógoch, billboardoch a tiež letákoch. Pre nás je dôležitá flexibilita, čo sa týka miesta fotenia, tak aj predmetu fotenia. Trváme iba na jednom: na vynikajúcej kvalite.

Náš mnohokrát oceňovaný, kreatívny tím deň čo deň pracuje na tom, aby poskytovala úplnú službu v oblasti fotenia produktov, predmetov a reklám. Našich nových zákazníkov presvedčíme o našej kompetentnosti zadarmo vyhotovenými skúšobnými fotografiami.

V prípade záujmu Vám vyhotovíme aj grafické práce na Vašu webovú stránku, katalógu. Náš prístup k vyhotoveniu obchodných portrétov je citlivý a pokorný. Používame rôzne techniky k vytvoreniu primerane prirodzeného, bezstresového prostredia, aby v uvoľnenej atmosfére každý mohol ukázať svoju najpriaznivejšiu tvár. Profesionálne retušovanie vyhotovíme v našom grafickom štúdiu.

Vy sa nemusíte trápiť ani s uložením fotiek: vyhotovené fotky Vám zadarmo archivujeme, tak tie aj po rokoch budú ľahko dostupné a prístupné pre Vás.

Konzultácia

Pomôžeme Vám orientovať sa vo svete fotenia produktov. Či ide o fotenie produktu, vyhotovenie firemných portrétov alebo grafického poradenstva k Vášmu katalógu, webshopu.

Skúšobné fotenie zadarmo,

cenová ponuka

V prípade fotenia produktov vyhotovíme skúšobné fotky, ktoré Vám pošleme spolu s našou cenovou ponukou. Ľahšie sa Vám bude rozhodovať, ak budete v obraze v súvislosti s našimi predstavami.

Fotenie

Fotenie každého druhu v našom štúdiu aj v externom prostredí: fotenie produktov, reklám, predmetov a portrétov v špičkovej kvalite.

Dokončujúce práce

Celkové retušovanie fotografií, nastavenie ich farieb vykonajú odborníci v našom grafickom štúdiu.

bottom of page